ul. Królowej Jadwigi 12
Dąbrowa Górnicza

Podziękowanie dla firmy Viaken

Dziękujemy firmie Viaken za przekazanie Naszej Szkole skanerów diagnostyki do OBD.

Skanery obsługują  k, kkl, can, uds. Umożliwiją wykonanie wszystkich funkcji analogicznie jak urządzeniem serwisowym dla grupy vag. Jest to pełna wersja w języku polskim. Umożliwiają adaptacje, kodowanie,  wypalenie dpf czy zakodowanie modułu i inne funkcje.

Skaner Vscan OBD2 C PL posiada funkcję wyliczania zużycia paliwa oraz obsługą najnowszych protokołów włącznie z CAN oraz UDS. Współpracuje ze wszystkimi pojazdami zgodnymi z OBD II. Tester odczytuje kody grupy: P0, P2, P3, U0, oraz kody charakterystyczne P1, P3, U1, odczytuje status lampki MIL (CHECK ENGINE).

Nowoczesna architektura pozwala na aktualizacje skanera przez port USB.

Skanery nie wymagają do obsługi komputera.

Więcej informacji można znaleźć na www.viaken.pl