ul. Królowej Jadwigi 12
Dąbrowa Górnicza

Praca na stanowisku młodszy serwisant maszyn ciężkich

MŁODSZY SERWISANT MASZYN CIĘŻKICH

Opis stanowiska:

  • wykonywanie napraw gwarancyjnych, pogwarancyjnych i przeglądów maszyn,
  • analiza usterek, rozwiązywanie problemów technicznych,
  • przeprowadzanie inspekcji maszyn wg zapotrzebowania,
  • raportowanie awarii oraz usterek obsługiwanych maszyn, wykonanych napraw,
  • uzupełnianie dokumentacji serwisowej,
  • wsparcie pracowników klienta w zakresie obsługi i konserwacji maszyn,
  • dbanie o powierzony sprzęt pomiarowy, ochronny, narzędzia i elektronarzędzia.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w obsłudze serwisowej maszyn,
  • znajomość układów hydraulicznych,
  • znajomość układów elektrycznych i elektronicznych,
  • mile widziana znajomość zagadnień z zakresu automatyki,
  • praktyczne zdolności do prac serwisowych,
  • podstawowa umiejętność obsługi komputera,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość j. angielskiego i/lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • gotowość do częstych podróży służbowych,
  • mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • szkolenia krajowe i zagraniczne,
  • pracę w przyjaznej atmosferze,
  • narzędzia umożliwiające efektywną pracę (wyposażony samochód, telefon, laptop),
  • ciekawą pracę w interesującej branży oraz możliwość nauki i rozwoju.

ZAPRASZAMY NA STRONĘ WWW.POWERS.PL, WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH

PRACĄ W NASZEJ FIRMIE PROSZĘ O KONTAKT POD ADRESEM