Szkolny Turniej Piłki Koszykowej

W dniu 18 listopada w naszej szkole odbył się szkolny turniej piłki koszykowej, miało to na celu popularyzację piłki koszykowej oraz promował zdrowy styl życia. Wszystkie drużyny grały bardzo ambitnie, z wielkim zaangażowaniem a także zgodnie z zasadą "fair play". W turnieju brały udział klasy I, II, III, IV.

Oto wyniki szkolnego turnieju piłki koszykowej:

1.MIEJSCE > IV C,E
2 MIEJSCE > I E
3 MIEJSCE > II C
4 MIEJSCE > II E

Dziękujemy wszystkim zawodnikom biorącym udział w turnieju, również za świetną inicjatywą ze strony Pana Sebastiana Siwka.

Szkolny Turniej Piłki Koszykowej 2016 - Zespół Szkół Technicznych w Dąbrowie Górniczej