Wycieczka przedmiotowo-turystyczna do Trójmiasta

W dniach 21-23 marca br. odbyła się wycieczka szkolna klasy IE do Trójmiasta. Młodzież naszej szkoły rozpoczęła wycieczkę przejazdem nowym pociągiem Pendolino do Gdyni. Przejazd był naprawdę w bardzo komfortowych warunkach. Odbyła się wycieczka przedmiotowa do Bałtyckiego Terminala Kontenerowego Gdynia. Po krótkim przeszkoleniu BHP po zakładzie oprowadzał Nas kierownik marketingu.

Poznaliśmy wszystkie szczegóły pracy w BCT i mieliśmy możliwość z bliska zobaczyć funkcjonowanie zakładu.

W ciągu trzech dni, odwiedziliśmy najważniejsze punkty turystyczne w Trójmieście!

Ostatniego dnia wystartowaliśmy z Portu lotniczego im. Lecha Wałęsy samolotem Ryanair. Po 45 minutach wylądowaliśmy w Krakowie, skąd busem przejechaliśmy do Dąbrowy Górniczej.

Dziękujemy organizatorom wyjazdu za wycieczkę!!!

Â