Szkolny konkurs fizyczno – chemiczny

Dnia 5 marca 2018 r. w naszej szkole odbył się szkolny konkurs fizyczno – chemiczny. W konkursie wzięło udział 18 uczniów z klas pierwszych, drugich i trzecich.

Test składał się z 10 pytań z fizyki i 10 pytań z chemii. Najwięcej problemów sprawiły uczniom pytania chemiczne. Uczniowie, którzy uzyskali najwięcej punktów z danego przedmiotu reprezentowali nas w Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym Eureka: Łukasz Boroń, Patryk Stawiarski, Bartosz Sonik oraz w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym Alchemik: Patryk Stawiarski, Klaudia Ćmakowska, Łukasz Boroń.

W klasyfikacji ogólnej I miejsce zdobył Patryk Stawiarski z klasy 3 A, II miejsce zdobył Łukasz Boroń z klasy 3 C, a III miejsce Bartosz Sonik z klasy 3 A. Gratulujemy!

Organizatorami konkursu były mgr inż. Joanna Jędryczek i mgr Adrianna Włodarska.

Szkolny konkurs fizyczno – chemiczny