ul. Królowej Jadwigi 12
Dąbrowa Górnicza

Próbny egzamin maturalny – informacja MEN i CKE

Centralna Komisja Egzaminacyjna oraz okręgowe komisje egzaminacyjne przygotowują się do udostępnienia materiałów do przeprowadzenia próbnego egzaminu maturalnego w Formule 2015. Zainteresowane szkoły będą mogły przeprowadzić próbę od 2 do 8 kwietnia br.

Czytaj więcej...

Drodzy uczniowie !!!

Przypominamy, że każdy nauczyciel ZST ma służbowy adres e-mail o konstrukcji Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (bez polskich znaków diakrytycznych). Materiały do samodzielnej nauki, które są systematycznie dodwane znajdują się pod adresem: https://drive.google.com/drive/folders/1jurI7ktdwBIR-cr4s-1yDdyJTk5FUUxH?usp=sharing lub wersja łatwa do zapamiętania: http://tiny.cc/zst

Drodzy uczniowie!!!

Okres pomiędzy 12-25 marca nie jest czasem ferii. Nauczyciele są w trakcie przygotowywania dla Was materiałów do pracy samodzielnej, które wkrótce zostaną one dla Was udostępnione. Proszę śledzić na bieżąco informację w e-dzienniku, na stronie szkoły oraz fanpage na Facebook.

Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych

Od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych. To decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

Czytaj więcej...

Dzień otwarty.

Dzień otwarty.Dzień otwarty w naszej szkole.Dn 04.03 2020 odwiedzili nasz uczniowie klas 8 ,którzy zostali przez nas zaproszeni aby zapoznali się z możliwościami kształcenia.

 

 

 

Czytaj więcej...

Laureaci Szkolnego Konkursu Przyrodniczego 2020

Laureaci Szkolnego Konkursu Przyrodniczego 2020Dnia 26 lutego 2020 r. odbyło się wręczenie dyplomów i upominków laureatom Szkolnego Konkursu Przyrodniczego dla klas I.

 

 

 

Czytaj więcej...

Dni otwarte 2020

Dni otwarte 2020

Trzecie miejsce w Miejskim Drużynowym Konkursie Wiedzy Przyrodniczej

Trzecie miejsce w Miejskim Drużynowym Konkursie Wiedzy PrzyrodniczejDrużyna ZST w składzie: Krzysztof Gorgoń z klasy 1Ag i Kacper Bednarski z klasy 1Eg zajęła III miejsce w Miejskim Drużynowym Konkursie Wiedzy Przyrodniczej.

 

 

 

Czytaj więcej...

Ekologiczne warsztaty Laudato si'.

Ekologiczne warsztaty Laudato si'."Największym zagrożeniem dla naszej planety jest przekonanie, że ktoś inny ją ocali"-Robert Swan, polarnik.

 

 

 

Czytaj więcej...

Laureaci Konkursu Walentynkowego

Laureaci Konkursu WalentynkowegoZnamy już laureatów kolejnej edycji Wewnątrzszkolnego Konkursu Walentynkowego w Języku Obcym. W tym roku najlepsi byli uczniowie klas I i II.

 

 

 

Czytaj więcej...

Regulamin IX Zawodów Strzeleckich

Regulamin  VIII Zawodów StrzeleckichZgłoszenia przyjmujemy do dnia 12 marca 2020 r. godzina 9.00

telefonicznie pod numerem: Anna Radomska  506546624 lub Agnieszka Gola Nowak 730 900917.

 

 

 

 

Czytaj więcej...