Oferta Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Dąbrowie Górniczej

Rodzicu!

Jeśli Twoje dziecko:

• swoim zachowaniem budzi Twój niepokój
  • sprawia problemy wychowawcze
  • ma trudności w nauce
  • nie radzi sobie ze swoimi emocjami - również w aktualnej sytuacji pandemii
  • ma nasilone trudności w kontaktach z rówieśnikami
  • rozwija się wolniej niż rówieśnicy – także w obszarze mowy
  • jest zdolne i chcesz pokierować jego rozwojem
  • jest dzieckiem z niepełnosprawnością lub przewlekle chorym
  • wymaga pomocy w wyborze szkoły i zawodu

Jeśli potrzebujesz wsparcia w pełnieniu roli rodzicielskiej.

Jeśli Twoja rodzina znajduje się w sytuacji trudnej (rozwód, śmierć bliskiej osoby, rozłąka spowodowana pracą za granicą).

PRZYJDŹ DO NAS!

Zespół  specjalistów  Poradni  Psychologiczno-Pedagogicznej  w  Dąbrowie  Górniczej  czeka   na Ciebie:

• oferujemy  bezpłatną  pomoc  psychologów,   pedagogów   oraz   logopedów   dla   dzieci i młodzieży
  • konsultujemy dzieci od urodzenia do ukończenia nauki w szkole ponadpodstawowej
  • udzielamy informacji jak wspierać dziecko w rozwoju
  • diagnozujemy poziom rozwoju dziecka, jego mocne i słabe strony, przyczyny trudności szkolnych i wychowawczych
  • pomagamy dzieciom w dokonaniu wyboru kierunku kształcenia i zawodu
  • pomagamy rodzicom i opiekunom w rozwijaniu umiejętności wychowawczych

Proponujemy  spotkania  w  formie  dostosowanej  do  potrzeb  Twoich  i  Twojego  dziecka      tj. konsultacje, porady indywidualne, badania diagnostyczne (psycholog, pedagog, logopeda, doradca zawodowy), terapie indywidualne i grupowe, zajęcia warsztatowe, grupy wsparcia.

KORZYSTANIE Z POMOCY UDZIELANEJ PRZEZ PORADNIĘ PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNĄ w DĄBROWIE GÓRNICZEJ UL. 3 MAJA 22 JEST BEZPŁATNE I NIE WYMAGA SKIEROWANIA

REJESTRACJA : Tel. 322623811 ; 322625350

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową OFERTĄ DLA DZIECI, MŁODZIEŻY I RODZICÓW zamieszczoną na stronie internetowej naszej poradni.

W zakładce AKTUALNOŚCI zamieszczamy informacje o naszej bieżącej pracy