Targi Pracy w ZST

Targi pracy to przedsięwzięcie organizowane przez instytucje albo prywatne firmy, w celu skojarzenia osób poszukujących pracy z potencjalnymi pracodawcami. Służą promocji firmy, pomagają wybić się początkującym przedsiębiorcą i są doskonałą okazją do pozyskania bazy danych kandydatów do pracy.

Dnia 9 listopada 2021 r. w Zespole Szkół Technicznych w Dąbrowie Górniczej odbyły się Targi Pracy, które były skierowane do uczniów ZST – młodych osób, pełnych zapału, dopiero wkraczających na rynek pracy, silnie zmotywowanych do podjęcia pracy zarobkowej. Na szkolnym korytarzu ZST oferty pracy zaprezentowały panie z Ochotniczych Hufców Pracy, Młodzieżowego Centrum Kariery, Europejskich Służb Zatrudnienia.

Profil swej działalności zaprezentowała firma Lenze i Elektrolux, których działalność ma związek z kierunkami nauczania w naszej szkole. Firma Lenze uatrakcyjniła Targi Pracy pokazem działania falowników. Mieliśmy także możliwość zapoznać się z kierunkami studiów Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Targi Pracy w naszej szkole zorganizowały nauczycielki: mgr Justyna Renkowska i mgr Joanna Jędryczek. Pamiętajmy, że uczestnictwo w targach pracy daje możliwość zapoznania się z aktualnymi ofertami i ze ścieżką kariery w danej firmie, o czym nie można dowiedzieć z ogłoszenia o pracę.

Targi Pracy w Zespole Szkół Technicznych w Dąbrowie Górniczej

Technik pojazdów samochodowych na targach pracy w Zespole Szkół Technicznych w Dąbrowie Górniczej

Targi Pracy w Zespole Szkół Technicznych w Dąbrowie Górniczej