Warsztaty pt.: „Jak skutecznie współpracować w zespole?”

Dnia 10. 11. 2021 r. klasa 3E Zespołu Szkół Technicznych w Dąbrowie Górniczej pod opieką mgr Jeremiego Białasa i mgr Justyny Renkowskiej miała przyjemność uczestniczyć
w warsztatach organizowanych w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Warsztaty „Jak skutecznie współpracować w zespole” poprowadziła pani Weronika Żurek – pracownik Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.
Podczas zajęć dowiedzieliśmy się, że w świecie biznesu zespół powinien być jak zgrana załoga statku wędrująca po oceanach i morzach. By osiągnąć sukces należy ze sobą współpracować, by przepłynąć przez mielizny i oprzeć się burzom. Dobry menadżer to taki, który zna zespół, a lider powinien go sprawnie prowadzić do celu. By zdobyć sukces należy poznać zespół. Niezwykle ważna jest współpraca, a także dobra atmosfera. Dowiedzieliśmy się tego budując najwyższą i najbardziej stabilną wieżę w grupach.
Były to bardzo inspirujące zajęcia, za które serdecznie dziękujemy Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Warsztaty pt.: „Jak skutecznie współpracować w zespole?”