ul. Królowej Jadwigi 12
Dąbrowa Górnicza

Targi Edukacyjne w Szkole Podstawowej nr 4 Będzinie

22.04.2022 r. Szkoła Podstawowa nr 4 w Będzinie zorganizowała Targi Edukacyjne, w których brały udział szkoły średnie z Dąbrowy Górniczej, Będzina i Sosnowca. Ich celem było zaprezentowanie oferty edukacyjnej placówek. Nowe kierunki spotkały się z dużym zainteresowaniem odwiedzających. Było mnóstwo pytań o konkretne profile, a także o możliwość uczestnictwa w programach europejskich, życie kółkowe i zaplecze edukacyjne szkoły. Na tle inny szkół wypadliśmy bardzo pozytywnie i mamy nadzieję , że wszyscy zainteresowani staną się od września naszymi uczniami.

Zespół Szkół Technicznych na targach edukacyjnych w Będzinie

Zespół Szkół Technicznych na targach edukacyjnych w Będzinie

Zespół Szkół Technicznych na targach edukacyjnych w Będzinie

Zespół Szkół Technicznych na targach edukacyjnych w Będzinie

Zespół Szkół Technicznych na targach edukacyjnych w Będzinie

Zespół Szkół Technicznych na targach edukacyjnych w Będzinie