ul. Królowej Jadwigi 12
Dąbrowa Górnicza

Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

Zakończenie roku szkolnego 2022/2023Kiedy to zleciało? 23 czerwca w Zespole Szkół Technicznych odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023. Pierwszą częścią akademii było przemówienie Pana dyrektora Marka Czerwca i rozdanie nagród najbardziej utalentowanym uczniom.

 

 

 

Czytaj więcej...

Wyniki egzaminu maturalnego 2023

Wyniki egzaminu maturalnego 2023Dnia 7 lipca br. pomiędzy godz. 800 a 1000 w serwisie ZIU udostępnione zostaną wyniki egzaminu maturalnego dla każdego zdającego.

Należy wejść na stronę https://ziu.gov.pl, a następnie zalogować się wprowadzając login i hasło lub wybrać inny sposób logowania: profil zaufany, e-dowód lub bankowość elektroniczną.

 

 

Czytaj więcej...

Rozstrzygnięcie III Konkursu "Miejsce, do którego lubię wracać"

III_konkurs_informatycznyW dniu 20.06.2023r. odbyło się rozstrzygnięcie III Konkursu Informatycznego „Miejsce, do którego lubię wracać”.

 

 

 

Czytaj więcej...

IV miejsce w finale konkursu Międzygwiezdny Pył 2023

Mateusz Liczban z klasy 4A zajął IV miejsce w finale konkursu Międzygwiezdny Pył 2023Mateusz Liczban z klasy 4A zajął IV miejsce w finale konkursu Międzygwiezdny Pył 2023

 

 

 

 

Czytaj więcej...

Dąbrowska Liga Młodzieżowa

Dąbrowska Liga Młodzieżowa W poniedziałek,  19 czerwca 2023 roku odbyło się uroczyste zakończenie Dąbrowskiej Ligi Młodzieżowej. To przedsięwzięcie będące ukoronowaniem czerech edycji zawodów strzeleckich, których celem jest popularyzacja wśród młodzieży strzelectwa sportowego oraz integracja uczniów i środowiska osób zainteresowanych strzelectwem.

 

 

 

Czytaj więcej...

Harmonogram zakończenia zajęć dydaktyczno-wychowawczych 23 czerwca 2023 r.

 

Zakończenie zajęć dydaktyczno-wychowawczychZapraszamy uczniów klas I o godz. 900 na salę gimnastyczną, a następnie na spotkanie z wychowawcami klas w salach lekcyjnych.

Uczniów pozostałych klas zapraszamy o godz. 1030 na spotkanie z wychowawcami w salach lekcyjnych podanych w harmonogramie.

 

 


 

Klasa

Nazwisko i imię nauczyciela

Sala

I A

Anna Derduła

109

I BD

Iga Persich

105

I C

Małgorzata Nanuś

111

I E

Joanna Landecka

205

I F

Aleksandra Wiewióra

201

II A

Artur Zemła

209

II BC

Katarzyna Szczepańska

B104

II E

Marta Góralska

208

III A

Jarosław Chlebica

207

III C

Monika Małagowska

8

III E

Agnieszka Mucha

108

III EB

Marek Woszczek

110

IV A

Barbara Sakowska

202

IV BC

Aneta Majdzik

4

IV E

Jeremi Białas

B105

I S

Sylwia Knapik Siemońska

10

II SM

Jarosław Siuda

104

III S

Krzysztof Bierzyński

103

VIII

Natalia Krupa

112

Projekt ZUS dotyczący upowszechniania wiedzy o prewencji wypadkowej oraz szkolenie z wykonywania prac transportowych

Projekt ZUS dotyczący upowszechniania wiedzy o prewencji wypadkowej oraz szkolenie z wykonywania prac transportowychUczniowie naszej szkoły uczestniczyli w projekcie oferowanym przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych obejmującym działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa i zdrowia w miejscu pracy oraz szkoleniu z wykonywania prac transportowych.

 

Czytaj więcej...

II Dąbrowskie Forum Samorządów Uczniowskich

II Dąbrowskie Forum Samorządów Uczniowskich31 maja członkowie Samorządu Uczniowskiego wzięli udział w II Dąbrowskim Forum Samorządów Uczniowskich.

 

 

 

 

Czytaj więcej...

Udział młodzieży w Ogólnopolskim Konkursie „Polskie Serce Pękło”. Katyń 1940.

Miło nam poinformować, że Marszałek Sejmu Rzeczpospolitej Polskiej Elżbieta Witek złożyła uczniom Zespołu Szkół Technicznych gorące podziękowania za udział  w czwartej edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Polskie Serce Pękło”. Katyń 1940.

Czytaj więcej...

Finał Konkursu Międzygwiezdny Pył

Mateusz Liczban 4AMateusz Liczban z klasy 4A jest finalistą Ogólnopolskiego Konkursu Przyrodniczego Międzygwiezdny Pył.

 

 

 

Czytaj więcej...

Wycieczka do Wieliczki i Krakowa

Wycieczka do Wieliczki i KrakowaW dniu 19 maja 2023r. uczniowie klasy IVA uczestniczyli w wycieczce do Wieliczki i Krakowa.

 

 

 

 

Czytaj więcej...

Wydarzenia 1981r w kopalni Wujek w ujęciu twórców komiksu

Wydarzenia 1981r w kopalni Wujek w ujęciu twórców komiksuNa przełomie kwietnia i maja 2023r dwóch uczniów Zespołu Szkół Technicznych- Rafał Sikora (klasa-1a) oraz Igor Piekarski (klasa 4bc) wzięli udział w konkursie historyczno-plastycznym pt: ”Wydarzenia 1981r w kopalni Wujek w ujęciu twórców komiksu”.

 

 

Czytaj więcej...