ul. Królowej Jadwigi 12
Dąbrowa Górnicza

Wielki powrót Gazetki Szkolnej ,,Zeteściak"

Po pięciu latach przerwy mamy zaszcyt ogłosić, że Gazetka Szkolna ,,Zeteściak" powraca!

To wyjątkowe wydarzenie, które nie tylko cieszy naszą szkolną społeczność, ale również otwiera przed nami nowe perspektywy odkrywania, dzielenia się wrażeniami i inspiracjami.

W najnowszym wydaniu Gazetki czeka na Was wiele ciekawych treści! Znajdziecie tu między innymi relacje z wydarzeń szkolnych, osiągnięcia naszej społeczości, fotorelacje z wycieczek szkolnych i wiele więcej! To doskonała okazja, aby wrócić do korzeni, przypomnieć sobie piękne chwile związane z gazetką i czerpać radość z nowych treści.

Nie czekajcie! Odkryjcie to, co dla Was przygotowaliśmy - najnowsze XVII wydanie Gazetki Szkolnej ,,Zeteściak"! Zapraszamy do lektury, dzielenia się swoimi wrażeniami i wspólnego czerpana radości z powrotu tej wyjątkowej szkolnej tradycji.

Najnowsze wydanie gazetki znajdziecie w zakładce ,,Uczeń" -> ,,Gazetka Szkolna Zeteściak"

Redakcja Gazetki Szkolnej ,,Zeteściak"

Wielki powrót Gazetki Szkolnej ,,Zeteściak"