Szkoła Letnia w Chinach - spotkanie z naszymi stypendystami

Nasi stypendyści w obecności dyrekcji szkoły, nauczycieli oraz uczniów naszej szkoły przedstawili najważniejsze fakty na temat pobytu w Chinach, program dnia, zajęcia kulturalno-językowe, relację ze zwiedzania najważniejszych zabytków (m.in. Mur Chiński, starożytne miasto Xi’an). Dowiedzieliśmy się, jak wyglądała nauka j. chińskiego, degustowanie tradycyjnych potraw, życie na kampusie Politechniki w Tianjin. Prezentacja K. Zobka i R. Smutka spotkała się z ogromnym zainteresowaniem. Był czas na pytania i indywidualne rozmowy. Oprócz prezentacji mogliśmy oglądać zdjęcia, podziwiać pamiątki przywiezione z Chin oraz zobaczyć certyfikat z j. chińskiego. Jesteśmy dumni z naszych uczniów i ich osiągnięć.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć oraz zapoznania się z relacją jednego ze stypendystów Krzysztofa Zobka w artykule "Wakacje w Chinach – przygodą życia."