ul. Królowej Jadwigi 12
Dąbrowa Górnicza

Powroty, podsumowania...

Projekt o numerze 2022-1-PL01-KA121-VET-000056143 realizowanym w ramach programu Erasmus+ sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe.

W praktykach na Malcie wzięło udział 20 uczniów naszej szkoły z kierunków: technik mechatronik, technik mechanik, technik pojazdów samochodowych, technik robotyk, technik eksploatacji portów i terminali oraz mechanik pojazdów samochodowych.

Czas spędzony był bardzo wartościowy dla nas wszystkich. Uczniowie odbyli praktyki w profesjonalnych warsztatach samochodowych, zakładach i magazynach. Potrafili odnaleźć się w międzynarodowym zespole, świetnie radzili sobie językowo, poznali wiele przydatnych zwrotów w języku angielskim, które będą przydatne w dalszym kształceniu.

Po pracy zawsze był czas na zwiedzanie pięknych zakątków Malty a wycieczka promem na wyspy Gozo i Comino (Błękitna Laguna) na długo zostanie w naszej pamięci. Wspólne śniadania, seanse filmowe a nawet tańce pokazały, jakimi wartościowymi i wyjątkowymi młodymi ludźmi jesteście. I pamiętajcie, każdy z Was jest ważny.

Dziękujemy Wam za wspólnie spędzone dni. Joanna Gumuła i Aneta Terlecka

 

Malta 2024

Malta 2024

Malta 2024

Malta 2024

Malta 2024

Malta 2024