ul. Królowej Jadwigi 12
Dąbrowa Górnicza

Wykaz kadry pedagogicznej rok szkolny 2019/2020

 

Nazwisko i imię

Zajęcia edukacyjne przydzielone do realizacji

Barcik Paweł

przedmioty zawodowe grupy samochodowej

Bebel Marcin

przedmioty zawodowe grupy mechanicznej

Białas Jeremi 

język angielski

Bierzyński Krzysztof

przedmioty zawodowe grupy samochodowej

Bratek Danuta

język niemiecki

Chlebica Jarosław

historia/wiedza o społeczeństwie

Cieślik Anna

język angielski

Cyganek Janusz

przedmioty zawodowe grupy mechanicznej

Czerwiec Marek

informatyka

Derduła Anna

język niemiecki

Dyl Grzegorz 

przedmioty zawodowe grupy mechanicznej

Gawłowska Maria

przedmioty zawodowe grupy samochodowej

Godyń Elżbieta

język polski, wiedza o kulturze, etyka, przedmioty zawodowe grupy logistycznej

Gola Nowak Agnieszka

wychowanie fizyczne

Góralska Marta

przedmioty zawodowe grupy logistycznej

Gumuła Joanna

biblioteka

Gurgul Laura

biblioteka

Jabłońska Trzebska Anna

pedagog

Janikowska Agnieszka 

język polski

Jasiński Zbigniew

wychowanie fizyczne

Jędryczek Joanna

fizyka

Jopek Dariusz

przedmioty zawodowe grupy samochodowej, informatyka

Knapik - Siemońska Sylwia

przedmioty zawodowe grupy elektrycznej i samochodowej

Kolera Zbigniew

przedmioty zawodowe grupy elektrycznej

Kozioł Waldemar

wychowanie fizyczne

Kozłowska Anna 

kompetencje społeczne, przedsiębiorczość

Landecka Joanna

biologia, matematyka, wychowanie do życia w rodzinie

Maciejowski Jerzy  przedmioty zawodowe grupy mechanicznej

Majdzik Aneta 

historia/język niemiecki

Małagowska Monika

angielski

Mucha Agnieszka

przedmioty zawodowe grupy logistycznej

Nanuś Małgorzata

język polski

Nowak Małgorzata 

 religia

Nowak Natasza 

 matematyka

Nems Monika 

chemia

Oleksy Anna

psycholog

Pająk Ewa

matematyka  

Persich Iga

przedmioty zawodowe grupy mechanicznej i samochodowej

Piętka Topolska Iwona

przedmioty zawodowe grupy mechanicznej

Pokora Leszek

przedmioty zawodowe grupy mechatronicznej

Radomska Anna

geografia, edukacja dla bezpieczeństwa

Renkowska Justyna

wiedza o społeczeństwie, przedmioty zawodowe grupy logistycznej

Rędziak Sebastian 

bhp

Sakowska Barbara 

informatyka/rysunek techniczny

Sekita Dorota 

fizyka

Siuda Jarosław

przedmioty zawodowe grupy mechanicznej i samochodowej

Siwek Sebastian

 wychowanie fizyczne

Szczepańska Katarzyna

matematyka, przedmioty zawodowe grupy mechanicznej

Szyba Aleksandra

język angielski

Tatara Sylwia

doradca zawodowy

Wilk Iwona

język polski, wiedza o kulturze, przedmioty zawodowe grupy logistycznej

Woszczek Marek

przedmioty zawodowe grupy mechanicznej

Woźniak Barbara

przedsiębiorczość

Zalewska Ilona 

język angielski

Zasada Seweryn Danuta

religia

Zemła Artur

przedmioty zawodowe grupy mechatronicznej

Zgoda Zbigniew

przedmioty zawodowe grupy mechanicznej

Zygmunt Andrzej

przedmioty zawodowe grupy samochodowej