ul. Królowej Jadwigi 12
Dąbrowa Górnicza

Wykaz kadry pedagogicznej rok szkolny 2021/2022

 

Nazwisko i imię

Zajęcia edukacyjne przydzielone do realizacji

Barcik Paweł

przedmioty zawodowe grupy samochodowej

Bebel Marcin

przedmioty zawodowe grupy mechanicznej

Białas Jeremi 

język angielski

Bierzyński Krzysztof

przedmioty zawodowe grupy samochodowej

Bratek Danuta

język niemiecki

Chlebica Jarosław

historia, historia i społeczeństwo

Cieślik Anna

język angielski

Czerwiec Marek

informatyka

Derduła Anna

język niemiecki

Dyl Grzegorz 

przedmioty zawodowe grupy mechanicznej

Godyń Elżbieta

język polski, filozofia, etyka, przedmioty zawodowe grupy logistycznej

Gola Nowak Agnieszka

wychowanie fizyczne

Góralska Marta

przedmioty zawodowe grupy logistycznej

Gumuła Joanna

biblioteka

Gurgul Laura

biblioteka

Jabłońska Trzebska Anna

pedagog

Janikowska Agnieszka 

język polski, historia

Jasiński Zbigniew

wychowanie fizyczne

Jędryczek Joanna

fizyka

Jopek Dariusz

przedmioty zawodowe grupy samochodowej i mechatronicznej

Kaczmarzyk Piotr

przedmioty zawodowe grupy mechanicznej

Knapik - Siemońska Sylwia

przedmioty zawodowe grupy elektrycznej i samochodowej

Kolera Zbigniew

przedmioty zawodowe grupy mechatronicznej

Kozioł Waldemar

wychowanie fizyczne

Landecka Joanna

biologia, matematyka, wychowanie do życia w rodzinie

Łukomska Ewa

chemia

Majdzik Aneta 

historia/język niemiecki

Małagowska Monika

angielski

Marchewka Ewa

matematyka

Mucha Agnieszka

przedmioty zawodowe grupy logistycznej

Muszyńska Bożena

surdopedagog

Nanuś Małgorzata

język polski

Nowak Natasza 

matematyka

Oleksy Anna

psycholog

Persich Iga

przedmioty zawodowe grupy mechanicznej i samochodowej, fizyka

Pieszczek Justyna

język angielski

Piętka Topolska Iwona

przedmioty zawodowe grupy mechanicznej

Pniak Arkadiusz

fizyka

Pokora Leszek

przedmioty zawodowe grupy mechatronicznej

Renkowska Justyna

wiedza o społeczeństwie, przedmioty zawodowe grupy logistycznej

Redziak Sebastian 

bhp

Rutkowska Joanna

EdB, WF

Sakowska Barbara 

informatyka/rysunek techniczny

Sikora Marita

matematyka

Siuda Jarosław

przedmioty zawodowe grupy mechanicznej i samochodowej

Siwek Sebastian

wychowanie fizyczne

Szczepańska Katarzyna

matematyka, przedmioty zawodowe grupy mechanicznej

Szyba Aleksandra

język angielski

Tatara Sylwia

doradca zawodowy

Terlecka Aneta

przedmioty zawodowe grupy logistycznej

Wiewióra Aleksandra

geografia

Wilk Iwona

język polski, przedmioty zawodowe grupy logistycznej

Woszczek Marek

przedmioty zawodowe grupy mechanicznej

Zasada Seweryn Danuta

religia

Zemła Artur

przedmioty zawodowe grupy mechatronicznej

Zgoda Zbigniew

przedmioty zawodowe grupy mechanicznej

Zygmunt Andrzej

przedmioty zawodowe grupy samochodowej

Zysek - Nabiałek Mirosława

przedmioty zawodowe grupy mechanicznej