ul. Królowej Jadwigi 12
Dąbrowa Górnicza

Inne

 04.12

Nazwa wydarzenia Data wydarzenia Miejsce wydarzenia Szczebel zawodów lub konkursu Poziom szczebla Kategoria osiągnięcia lub wydarzenia Organizator i / lub patronat Opiekun(owie) grupy [Opiekun] Ucz((niowie)eń) biorący udział w zdarzeniu oraz klasa do której uczęszcza(ją).
Wycieczka do Krakowa 2014-10-16 Kraków Nie dotyczy Nie dotyczy Wycieczka Elżbieta Godyń E.Godyń (Go), M.Góralska (MG) 2E
Warsztaty polonistyczne dla maturzystów. 2018-09-21 Wojewódzka Biblioteka Pedagogiczna w Katowicach Nie dotyczy Nie dotyczy Warsztaty Wojewódzka Biblioteka Pedagogiczna w Katowicach i Małgorzata Nanuś A.Cieślik (AC), M.Nanuś (MN) W warsztatach brali udział uczniowie klasy IV EB
Wycieczka do Niedzicy 2018-10-03 Niedzica Nie dotyczy Nie dotyczy Wycieczka Marta Góralska ,Elżbieta Godyń E.Godyń (Go), M.Góralska (MG) 4EB, 4E, 4C i 2E
Wycieczka polonistyczna do Muzeum Śląskiego. Lekcja muzealna: „Światło historii. Górny Śląsk na przestrzeni dziejów”. 2018-10-05 Muzeum Śląskie w Katowicach Wycieczka polonistyczna lekcja muzealna Wycieczka Małgorzata Nanuś A.Derduła (AD), M.Nanuś (MN), K.Szczepańska (KS) W wycieczce brali udział uczniowie kl. II BC i III SM
Olimpiada Wiedzy Technicznej - etap I 2018-10-19 Zespół Szkół Technicznych Szkolny Etap Naukowe Federacja Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT z siedzibą w Warszawie D.Jopek (DJ), S.Knapik - Siemońska (Si) Stawiarski Patryk, Bork Szymon, Gara Marcin - klasa IV A, Baliński Kacper, Kawka Dawid, Szczypa Łukasz - klasa IIIA
Wycieczka zawodoznawcza w zakładzie produkcyjnym Bitron Poland Sp. z o.o. Electromechanical Products Unit  2018-10-30 Bitron Poland Sp. z o.o. Electromechanical Products Unit ul. Watta 6 Polska, 41-208 Sosnowiec Nie dotyczy Nie dotyczy Wycieczka mgr Artur Zemła L.Pokora (LP), A.Zemła (ZA) Uczniowie klasy 2A Technik mechatronik - 30 osób
Zaduszki 2018-10-31 Zespół Szkół Technicznych Nie dotyczy Nie dotyczy Kulturalne Elżbieta Godyń , Marta Góralska E.Godyń (Go), M.Góralska (MG) Uczniowie, którzy przygotowali i wystąpili w tej uroczystości to:            2E:
- Batorowska Aleksandra
- Ćmakowska Klaudia
- Mazur Julia
- Palka Vanessa
- Rogowicz Emilia

4A:
- Sonik Bartosz

4C:
- Boroń Łukasz
- Cichoń Karol
- Krawiec Wiktor
- Leś Adrian
- Żórkowski Piotr 
Wycieczka do Schroniska dla Zwierząt w Sosnowcu 2018-11-02 Sosnowiec Nie dotyczy Nie dotyczy Wolontariat Klub wolontariusza "Unia Serc" D.Bratek (Br), I.Wilk (Wi) IIE -Grupa I
Wsparcie dla pracowni mechatroniki i koła zainteresowań - MECH@MANIACY 2018-11-05 Dąbrowa Górnicza Nie dotyczy Nie dotyczy Naukowe mgr Artur Zemła - szkolne koło mechatroniki - Mech@maniacy. A.Zemła Uczniowie klas o kierunku technik mechatronik - 2A, 3A, 4A
Konkurs na 100 - lecie odzyskania niepodległości przez Polskę: "Wszystkiego najlepszego, Polsko!" 2018-11-09 Zespół Szkół Technicznych w Dąbrowie Górniczej Szkolny Nie dotyczy Kulturalne Małgorzata Nanuś M.Nanuś (MN) W konkursie uczestniczyli uczniowie klas I E, I AB, I C, II BC, III E, III EB.
Gazeta szkolna Zespołu Szkół Technicznych "Zeteściak" - wydanie specjalne na 100 - lecie odzyskania niepodległości przez Polskę. 2018-11-09 Zespół Szkół Technicznych w Dąbrowie Górniczej Nie dotyczy Nie dotyczy specjalne wydanie gazety szkolnej "Zeteściak" Małgorzata Nanuś M.Nanuś (MN) W przygotowaniu gazety brali udział uczniowie klas pierwszych.
Ogólnopolski Konkurs Mitologiczny: IV Edycja 2018-11-15 Dąbrowa Górnicza ZST Ogólnopolski Etap Naukowe Olimp School E.Godyń, I.Wilk  1AB: Bartosz Piekarczyk, Bartosz Samek
 2A: Daniel Jabłoński, Dawid Orłowski, Wojciech Żurek
 2E: Aleksandra Batorowska, Karolina Jeziorowska, Klaudia Rogowicz)
IX Zagłębiowski Konkurs Recytatorski "Polska Niepodległa" 2018-11-16 II LO im. S. Żeromskiego w Dąbrowie Górniczej Konkurs Zagłębiowski Finał Kulturalne Organizator: II LO im. S. Żeromskiego; Patronat Dyrektora Delegatury Kuratorium Oświaty w Sosnowcu i Prezydenta Miasta Dąbrowy Górniczej, Stowarzyszenia Twórców Kultury Zagłębia Dąbrowskiego, Miejskiego Ośrodka Pracy Twórczej, we współpracy z Wydziałem Oświaty Urzędu Miasta w Dąbrowie Górniczej. M.Nanuś (MN) Jakub Gawlik kl. I AB, Klaudia Podlejska kl. I E, Karolina Urbańska kl. I E
"DĄBROWSKIE TALENTY 2018", w ramach 12 edycji AKCJI CHARYTATYWNEJ "GRAJ I POMAGAJ".
Konkursy fotograficzny i plastyczny realizowano pod hasłem: "ŚLADAMI POLSKIEJ NIEPODLEGŁOŚCI".
2018-11-16 Dąbrowa Górnicza Miejski Etap Kulturalne Centrum Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Górniczej E.Godyń (Go) - Martyna Pawlik z klasy 1E
- Daria Kudzia z klasy 2E
- Kamila Cebo z klasy 4C
- Łukasz Blady z klasy 4A
Ogólnopolski Konkurs Poetycki "MYŚMY WCIĄŻ DO NIEPODLEGŁEJ SZLI..." 2018-11-16 Ministerstwo Edukacji Narodowej Ogólnopolski Etap Kulturalne Ministerstwo Edukacji Narodowej E.Godyń (Go) - Roksana Rygalska z klasy 1E
- Julia Mazur z klasy 2E
- Kamila Cebo z klasy 4C
Wycieczka do Muzeum Fabryka Schindlera w Krakowie. 2018-11-16 Kraków Podgórze ul. Lipowa 4 Nie dotyczy Nie dotyczy wycieczka  Iwona Wilk D.Bratek, I.Wilk Uczniowie klasy II SM Branżowej Szkoły I stopnia.
"Moje wyjątkowe miejsce"  VII Powiatowy Konkurs Informatyczno - Fotograficzny, organizowany przez Szkołę Podstawową nr 8 w Dąbrowie Górniczej 2018-11-23 Dąbrowa Górnicza Wojewódzki Etap Kulturalne Szkoła Podstawowa nr 8 w Dąbrowie Górniczej E.Godyń, M.Góralska Uczniowie z naszej szkoły:
- 1E Julia Orda
- 2E Izabela Bukarewicz, Wiktoria Gąsior, Daria Kudzia, Karolina Sokalska,
- 3A Marcin Popczyk
- 4A Łukasz Blady, Marcin Papoń
X Wszechstronny Konkurs Konesera Polszczyzny 2018-11-27 Pałac Młodzieży w Katowicach Wojewódzki Etap Naukowe Wszechstronny Konkurs Konesera Polszczyzny pod patronatem Zespołu Dydaktycznego Rady Języka Polskiego i Katedry Dydaktyki Języka i Literatury Polskiej Uniwersytetu Śląskiego. M.Nanuś Roksana Rygalska kl. IE, Majka Kurbiel kl. IE
Świąteczna zbiórka żywności 2018-11-30 Dąbrowa Górnicza Nie dotyczy Nie dotyczy Wolontariat Stowarzyszenie Rodzin w Kryzysie wraz z Klubem Wolontariusza "Unia serc" D.Bratek Kinga Korkiewicz, Malwina Szczepankiewicz, Jagoda Jędrzejek IE; Klaudia Ćmakowska, Izabela Bukarewicz IIE, Bartosz Dziób IIIEB,