ul. Królowej Jadwigi 12
Dąbrowa Górnicza

Rejestr osiągnięć szkoły 2020-21

Lp.

Rodzaj działań

Termin

Uczestnicy

Opiekun

Uwagi:

1

AKADEMIA Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI (PREZENTACJA MULTIMEDIALNA)

10.XI

UCZNIOWIE SZKOŁY

K.SZCZEPAŃSKA;

D.JOPEK,

J.CHLEBICA

 

2

WYJŚCIE DO KINA "25 lat niewinności - sprawa Tomasza Komendy"

 

5.10

KLASA IICg, IIEg,

S.KNAPIK-SIEMOŃSKA

A.SZYBA

D.JOPEK

 

3.

Akcja “Sprzątanie świata”

02.10

klasa 1E, 3E

J. Landecka, A. Mucha

 

4.

Wycieczka turystyczno - krajoznawcza
i integracyjna do Zakrzowa

07-09.10

klasa 1E, 1C, 2SMA

S. Siwek, A. Mucha, J. Jędryczek, J. Landecka, J. Renkowska

 

5.

Dzień Chłopaka

30.09

Samorząd Uczniowski

  1. Szyba, A. Mucha

 

6.

Kampania pod hasłem “Relacje szkolne źródłem bezpieczeństwa”:

Konkurs na realizację dowolnego przedsięwzięcia pod hasłem: Przyjaźń i bezpieczeństwo uczniów w praktyce.

Konkurs na plakat pt. Przyjaźń i bezpieczeństwo uczniów w praktyce.

30.10

Klasa 1E (w szczególności Patryk Stryjek, Karolina Połomska)

Anna Oleksy, A. Mucha

 

7.

Wybór Samorządu Uczniowskiego

wrzesień 2020r.

Samorząd Uczniowski

Młodzież ZST

  1. Szyba, A. Mucha

 

8

Zwiedzanie muzeum zamkowego w Będzinie

październik 2020r

klasa 2bc

A.Janikowska

A.Majdzik

 

 

9.

WYJŚCIE DO KINA HELIOS "25 lat niewinności - sprawa Tomasza Komendy"

06.10.2020r.

klasa 2A i 2EBg

B.Sakowska

D.Bratek

 

 

10.

“Andrzejki online” prezentacje uczniów na stronie szkoły.

30.11.2020r.

uczniowie szkoły

samorząd uczniowski

  1. Mucha
  2. Szyba

 

11.

“Mikołajki online” prezentacje uczniów na stronie szkoły.

04.12.2020r.

uczniowie szkoły

samorząd uczniowski

A. Mucha

A. Szyba

 

12.

Przeprowadzenie wśród uczniów szkoły akcji “Kartka dla Seniora” organizowanej przez Młodzieżową Radę Miasta przy współpracy Centrum Aktywności Obywatelskiej

01.12-14.12.2020

samorząd uczniowski

  1. Mucha

      A. Szyba

 

13.

Projekt dotyczący rozpropagowania wśród uczniów nowych książek, które pojawiły się w bibliotece szkolnej w ramach dofinansowania z NPRCz.

26.11 -4.12.2020

chętni uczniowie

J. Gumuła

L.Gurgul

 

15

Przygotowanie wolontariuszy do uczestnictwa w Inauguracji projektu “Młodzi Jałmużnicy”

13.10.2020

wolontariusze SKC

D.Zasada-Seweryn

M. Nowak

 

16

Udział w Koncercie online “Oratorium o stworzeniu”

Dzień Wolontariusza

5.12.2020

wolontariusze SKC

D.Zasada-Seweryn

 

17

Przeprowadzenie Akcji MEN “Razem na święta” wśród uczniów ZST

1.12-24.12.200

wolontariusze SKC

D.Zasada-Seweryn

J.Jędryczek

 

18

Współpraca ze Szlachetną Paczką

8.12-13.12.2020

wolontariusze SKC

D.Zasada-Seweryn

J.Jędryczek

 

19

Udział w projekcie ekologicznym Caritas “Laudato Si”

-przygotowanie własnego projektu na konkurs

listopad 2020-marzec 2021

wolontariusze SKC

D.Zasada-Seweryn

 

20.

WYJŚCIE DO KINA "25 lat niewinności - sprawa Tomasza Komendy"

05.10.2020

2Ag, 2E

J. Białas, A. Cieślik

 

21.

III edycja Olimpiady języka angielskiego

(po raz pierwszy w formie zdalnej

 z wykorzystaniem platformy MS Teams)

27.11.2020

29 uczniów z różnych klas

Anna Cieślik,

Jeremi Białas,

Monika Małagowska

I m-ce: Maciej Mika (3E), Julia Świątek (4E)

II m-ce: Filip Cieślik (3C)

III m-ce: Krzysztof Gorgoń (2Ag)

wyróżnienie: Bartłomiej Wojnar (2Ag), Oliwier Michalak (2BC)

22.

Sukces ucznia klasy 2Ag Krzysztofa Gorgonia w międzynarodowym konkursie Futuristic Game Jam w ramach ramowego programu unijnego Horyzont 2020 w zakresie badań naukowych i innowacji.

30.10.2020 - 01.11.2020

Krzysztof Gorgoń (2Ag)

własna inicjatywa ucznia

laureat

23

Udział w warsztatach filmowych”Nie bój się obiektywu!”

11.12.2020

wolontariusze SKC

Danuta Zasada-Seweryn

 

24

Promowanie wśród osób samotnych akcji “Metropolitalna Wigilia dla samotnych z dostawą do domu” i zachęcanie uczniów ZST do udziału w wolontariacie

5-24.12.2020

wolontariusze SKC

Danuta Zasada-Seweryn

 

25

“Solidarność. Podaj dalej” Międzynarodowy program, który ma na celu edukację na rzecz różnorodności
i otwartości na odmienność drugiej osoby.

 

15.10.2020 - 21.03.2021

uczniowie kl. 8 SPdD

klasa 1E

Agnieszka Janikowska

Agnieszka Mucha

Anna Oleksy