ul. Królowej Jadwigi 12
Dąbrowa Górnicza

Rejestr osiągnięć szkoły 2021-22

 

Lp. Rodzaj działań Termin Uczestnicy Opiekun Uwagi 
1. Europejski Dzień Języków 27.09.21 Wybrani uczniowie z klas trzecich Anna Cieślik Aneta Majdzik
Monika Małagowska
 
2. Próbna egzamin maturalny z matematyki 07.10.2021 r. klasy IV C MaritaSikora  
3. Akcja edukacyjna HAZARD nie daj się wciągnąć organizowana przez Kuratoria i Izby Administracji Skarbowych 19.10.2021 r. uczniowie klasy: 3 BC, 3 Cg    
4. Akcja edukacyjna HAZARD nie daj się wciągnąć organizowana przez Kuratoria i Izby Administracji Skarbowych 20.10.2021 r. uczniowie klasy:
3 A, 3 E, 3 Ag, 3 Eg, 3
EBg
   
5. Udział w ogólnopolskim projekcie BohaterOn 01.10.2021-30.11.
2021
Szkoła
podstawowa-klasy 7,8 ZST:klasa 3bc,3a
Aneta Majdzik Agnieszka Janikowska  
6. Udział w projekcie zorganizowanym przez Śląskiego Kuratora Oświaty “Gdy gaśnie pamięć ludzka - dalej mówią kamienie - 13 grudnia 1981 - Pamiętamy!”     Agnieszka Janikowska Aneta Majdzik Małgorzata Nanuś  
7. Wyjście do kina Helios na film pt. “Mistrz” 4.10.2021r 3Cg, 3BC, 1BC Sylwia Knapik-Siemońska Aneta Majdzik, Aleksandra Szyba, Katarzyna Szczepańska, Dariusz Jopek  
8. Wycieczka przedmiotowa do Muzeum Forda 6.10.2021r 3Cg, 4C Sylwia Knapik-Siemońska Dariusz Jopek  
9. Wycieczka przedmiotowo - turystyczna do Warszawy. 04.10.2021 Poszczególni uczniowie z klas 3Ag, 2C, 3E, 2E, 3SMA, 4C Anna Cieślik Joanna Jędryczek Zbigniew Kolera  
10. Wycieczka przedmiotowa do Centrów Pokazowych ASTOR Robotics Center i ASTOR Innovation Room. 05.10.2021 r. 3A, 2A Barbara Sakowska Jarosław Chlebica Aleksandra Wiewióra Piotr Kaczmarzyk  
11. Wycieczka krajoznawczo - turystyczna do Wrocławia. 07-08.10.2021 3A, 3BC Barbara Sakowska Aneta Majdzik Agnieszka Janikowska Piotr Kaczmarzyk  
12. Wyjście edukacyjno-integracyjne do kina Helios na film pt. “Mistrz”. Wspólny posiłek oraz integracja w CH Pogoria. 08.10.2021 2A, 3EBg/2, wybrani uczniowie z klas 2E, 3Eg, 3SMA Anna Cieślik Joanna Jędryczek Jarosław Chlebica  
13. X Powiatowy Konkurs Informatyczno - Fotograficzny “Moje wyjątkowe miejsce” dla powiatów: Dąbrowa Górnicza, Będzin. Termin przesyłania prac 26.11.2021r.
Rozstrzygnięcie Grudzień 2021r.
uczniowie Szkół Podstawowych kl.IV-VIII i Szkół Ponadpodstawowych. Barbara Sakowska  
14. Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. 14.10.2021r uczniowie klas 3Cg i 2EB S. Knapik-Siemońska
S. Siwek
 
15. Rozstrzygnięcie Konkursu na plakat promujący Europejski Dzień Języków 21.10.2021 uczniowie Technikum Anna Cieślik Aneta Majdzik
Monika Małagowska
I miejsce: K. Gramek (2E)
II miejsce: B. Wojnar (3Ag) III miejsce: J. Bławat (2A)
wyróżnienie: K. Wiekiera (4C)
16. I Wojewódzki Turniej Młodych Mechaników Virtual Reality. 26.10.2021 Filip Lubomski - 4C
Łukasz Skrzelowski - 4C
Dariusz Jopek I miejsce ZST
17. Próbny egzamin zawodowy kwalifikacja A-34 teoria 26.11.2021 praktyka 23.11.2021 uczniowie klasy 4E Marta Góralska Elżbieta Godyń Iwona Wilk  
18. Projekcja filmu pt.”Żeby nie było śladów” J. P. Matuszyńskiego 04. 10. 2021 4AB, 4C Monika Małagowska Anna Derduła Justyna Renkowska Małgorzata Nanuś  
19. Wycieczka przedmiotowa do Kościeliska i Zakopanego 05-07. 10. 21 1BC, 2 EB i inni Iwona Wilk
Justyna Renkowska Danuta Bratek
 
20. Projekt “Lekcje z ZUS” październik- listopad 2021 2E, 3E, 3EBG, 3EG, 1SM,
3SMG, 3SMA
Justyna Renkowska  
21. Wykład inauguracyjny Otwartej AkademiiNaukipt. ?Naucz się jak się uczyć” Radka Kotarskiego 30. 09. 2021 3EG Justyna Renkowska  
22. Wykłady i warsztaty pt.”Centrum logistyczne” i “Systemy identyfikacji radiowej” 19. 10. 2021 3EG, 3 EBG, 1E Justyna Renkowska  
23. Promocja uczelni Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej w Zespole Szkół Technicznych 19. 20. 2021 3EG, 3 EBG, 1E Justyna Renkowska