ul. Królowej Jadwigi 12
Dąbrowa Górnicza

Wykonanie graffiti dla Zespołu Szkół Technicznych w Dąbrowie Górniczej

Zajmujemy się artystycznym malowaniem wszelkich powierzchni. Stosujemy połączenia różnych technik malarstwa, co gwarantuje niepowtarzalne efekty. Efekty naszej pracy sprawdzają się zarówno jako reklama, jak i dekoracja czy prezent dla bliskich. Każdy klient traktowany jest indywidualnie - zrealizujemy Twój pomysł, lub zaprojektujemy coś specjalnie dla Ciebie. Ceny ze względu na różnorodność wykonywanych zleceń ustalane są indywidualnie. Wystawiamy faktury VAT. Wszystkich informacji udzielimy telefonicznie lub poprzez email. Zapraszamy do kontaktu. Z naszym portfolio zapoznać można się na naszej stronie internetowej www.muralart.pl w dziale „Galeria”.

Projekt grafitti MuralArt

Wojciech Walczyk MURAL

Czeladź, Dziekana 9a/10

tel: 505-204-674, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., www.muralart.pl

Mural Art - wykonanie grafitti w Zsepole Szkół Technicznych w Dabrowie Górniczej