ul. Królowej Jadwigi 12
Dąbrowa Górnicza

Gazda Group

Plakat praktykach zawodowych w bmwOd 2006 roku jedno z haseł promocyjnych firmy BMW to - „Firma Pomysłów” – a my chcemy je poznać poprzez współpracę z Gazda Group BMW.

 

 

 

 

 

 

 

Czytaj więcej...

TANDEM

TANDEM Sp. z o.o. od 2000 roku prowadzi sprzedaż nowych i używanych samochodów osobowych i dostawczych Renault oraz Dacia.

 

Jako autoryzowana stacja obsługi, zajmuje się serwisem samochodów oraz sprzedażą oryginalnych części zamiennych. W ramach współpracy z wiodącymi towarzystwami ubezpieczeniowymi likwiduje bezgotówkowo szkody komunikacyjne.

 

W roku 2022 możliwości obsługi i naprawy pojazdów powiększyły się dzięki nowo oddanemu do użytku obiektowi mieszczącemu nowoczesne stanowiska obsługowe.

"ŚRODULA Sp. z.o.o" współpraca w zakresie praktycznej nauki zawodu dla kierunku Technik Pojazdów Samochodowych

Opel Środula - miejsce praktycznej nauki zawodu uczniów technikum samochodowegoOd momentu rozpoczęcia kształcenia w zawodzie Technik Pojazdów Samochodowych Zespół Szkół Technicznych w Dąbrowie Górniczej współpracuje z Autoryzowanym Serwisem Samochodowym Kia, w których uczniowie mają możliwość odbywania zajęć praktycznych, praktyk zawodowych i zajęć specjalistycznych. Dzięki możliwości odbywania praktycznej nauki zawodu w nowoczesnym przedsiębiorstwie podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe, a przez to konkurencyjność na rynku pracy.

 

Czytaj więcej...

Mazda Mirai Motors

Mazda Mirai MotorsW Mazda Mirai Motors uczniowie Naszej Szkoły uczący się na kierunkach związanych z pojazdami samochodowymi, poprzez obsługę, diagnostykę  i naprawę samochodów marki Mazda, poznają filozofię projektową firmy  – KODO (Dusza ruchu) która, zakłada tworzenie samochodów pełnych życia i indywidualizmu.

 

 

 

 

 

TANDEM +

Mazda Mirai Motors Autoryzowany dealer marki Peugeot i Citroen w Sosnowcu.

Hatchback, Kombi Suv, Elektryczny, Hybryda… – uczymy się praktycznie jak serwisować i jak skutecznie naprawiać samochody marki Peugeot i Citroen.