ul. Królowej Jadwigi 12
Dąbrowa Górnicza

Serwisy samochodowe

"ŚRODULA Sp. z.o.o" współpraca w zakresie praktycznej nauki zawodu dla kierunku Technik Pojazdów Samochodowych

Opel Środula - miejsce praktycznej nauki zawodu uczniów technikum samochodowegoOd momentu rozpoczęcia kształcenia w zawodzie Technik Pojazdów Samochodowych Zespół Szkół Technicznych w Dąbrowie Górniczej współpracuje z Autoryzowanym Serwisem Samochodowym Kia, w których uczniowie mają możliwość odbywania zajęć praktycznych, praktyk zawodowych i zajęć specjalistycznych. Dzięki możliwości odbywania praktycznej nauki zawodu w nowoczesnym przedsiębiorstwie podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe, a przez to konkurencyjność na rynku pracy.

 

 

O firmie

Firma Środula Sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność w 1997 roku. Od samego początku związana jest z rynkiem motoryzacyjnym, początkowo jako Autoryzowany Dystrybutor Opla od stycznia 2005 Chevroleta a od stycznia 2009 roku KIA. Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie klienta dlatego nieustannie prowadzimy działania zmierzające do stworzenia oferty maksymalnie dostosowanej do potrzeb każdego. Chcąc sprostać Państwa oczekiwaniom wciąż doskonalimy się i ulepszamy nasz punkt sprzedaży, nasze produkty i świadczone przez nas usługi.

 

ŚRODULA Sp. z.o.o