ul. Królowej Jadwigi 12
Dąbrowa Górnicza

Wycieczka do Niedzicy

W pierwszym tygodniu października br. grupa złożona z uczniów klas: 4EB, 4E, 4C i 2E była na 3-dniowej wycieczce przedmiotowo-turystycznej w Niedzicy. Minął dopiero miesiąc nauki a my już byliśmy bardzo zmęczeni i ten wyjazd pozwolił nam się zregenerować. Towarzyszyła nam cudowna pogoda i wspaniałe widoki: ośnieżonych Tatr w pełnym słońcu, złotej polskiej jesieni odbijającej się w tafli zalewu, panoramy roztaczającej się z zamku w Niedzicy. Dodatkowy wyjazd do Zakopanego pełnego słońca i turystów pozwolił nam się oderwać od szkolnej rzeczywistości. Razem z nami były Pani Elżbieta Godyń i Pani Marta Góralska, którym wyjazd podobał się tak samo jak nam. Oczywiście po "belfrowsku" Pani Godyń uświadamiała nas w Zakopanem o fascynacji Tatrami poetów Młodopolskich (i wcale im się nie dziwimy bo góry były piękne). Na zaporze w Niedzicy Pani Góralska pokazywała poszczególne elementy budowy tamy, tłumacząc w jaki sposób działają. Podsumowując: przyjemne z pożytecznym. 

Wycieczka do Niedzicy

Wycieczka do Niedzicy

Wycieczka do Niedzicy

Wycieczka do Niedzicy

Wycieczka do Niedzicy

Wycieczka do Niedzicy