Listopadpwa zbiórka żywności

Pod koniec listopada wolontariusze z Klubu "Unia Serc" wzięli udział w zbiórce artykułów żywnościowych. Zarówno w godzinach rannych jak i popołudniowych uczniowie naszej szkoły zapraszali klientów sieci sklepów "Biedronka","Carrefour", "Frac,"Stokrotka,"Tesco" do wsparcia tak szlachetnej akcji. Do zbiórki chętnie dołączyli się uczniowie z klas pierwszych: (IC) K. Krzymowski, F.Grela, M.Mulczyk, A.Kołodziej, A.Chmielowiec,P.Decyk, K.Piechniczek (IBC) A.Witkowski, Ł.Jakubas, K.Tasak, M.Czerniawski (IE) D.Pieda, P.Grzegolec. Jednakże najdłużej i najliczniej angażują się w tę akcję uczniowie Liceum Profilowanego z klasy IIIFS przede wszystkim P.Woszczyńska, K.Kimel, K.Trojak, P.Kowalska, S. Barański, D.Zajac.Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy.

LISTOPADOWA ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI