Kolejna edycja konkursów "Młody Mechatronik" oraz "Z elektroniką przez świat"

Kolejna edycja konkursów już za nami!

W środę 2 marca 2016r odbyła się czwarta edycja konkursów wojewódzkich "Młody Mechatronik" oraz "Z elektroniką przez świat" organizowanych przez naszą szkołę.
W konkursach brały udział szkoły z Mikołowa, Bytomia, Mysłowic, Chorzowa, Dąbrowy Górniczej, Sosnowca, a także po raz pierwszy gościliśmy szkoły z Rybnika i Zawiercia.

Konkursy odbywały się dwuetapowo:
I etap polegał na rozwiązaniu zadań testowych natomiast drugi etap to część praktyczna.

Klasyfikacja indywidualna:
"MÅ‚ody Mechatronik"

Przyznano
I miejsce Artur Kiełczwski ZST w Dąbrowie Górniczej
oraz dwa II miejsca:
- Adam Tuliszkiewicz ZSTiO w Chorzowie
- Jakub Kaziur ZST w Rybniku

Nagrodę grupową za zajęcie I miejsca otrzymał ZST z Dąbrowy Górniczej składzie Artur Kiełzcewski i Adrian Sołtysik
II miejsce zajÄ…Å‚ ZST z Rybnika
III miejsce zajÄ…Å‚ ZSTiO z Chorzowa

"Z elektroniką przez świat"
I miejsce Dominik Papierok ZST w Rybniku
II miejsce Maciej Szczygieł ZST w Mikołowie
III miejsce Błażej Wieczorek ZST w Rybniku

Nagrodę grupową za zajęcie I miejsca otrzymał ZST z Mikołowa w składzie Maciej Szczygieł i Wojciech Pach.
II miejsce zajął Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 z Mysłowic.
III miejsce zajÄ…Å‚ ZST z Rybnika
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy za rok

Nagrody indywidualne sponsorował Wydział Oświaty Urzędu Miejskiego w D.G. Nagrody grupowe sponsorował gospodarz konkursu.

Czwarta edycja konkursów wojewódzkich "Młody Mechatronik" oraz "Z elektroniką przez świat"