Rekrutacja na praktyki

Rekrutacja na praktyki zagraniczne w ramach programu Erasmus+

Nr projektu: 2022-1-PL01-KA121-VET-000056143

Informujemy, że od dnia 11 października 2023 roku rozpocznie się rekrutacja na praktyki zagraniczne w ramach programu Erasmus+  sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe.

W dwutygodniowych praktykach zagranicznych na Malcie w terminie od 10 marca 2024 r. do 23 marca 2024 r. weźmie udział grupa uczniów kształcących się w roku szkolnym 2023/2024 w klasach II, III, IV i V technikum oraz klasach II i III branżowej szkoły I stopnia.

To okazja by zdobyć praktyczne doświadczenie zawodowe za granicą, podnieść poziom znajomości języka obcego oraz poznać kulturę i tradycje innego kraju.

Koszty związane z uczestnictwem uczniów w projekcie ponosi Zespół Szkół Technicznych w Dąbrowie Górniczej ze środków przyznanych przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji na jego realizację.

Wszystkich chętnych uczniów zapraszamy do udziału w projekcie.