ul. Królowej Jadwigi 12
Dąbrowa Górnicza

Sukces w Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym „Lwiątko”

Z przyjemnością zawiadamiamy, że uczeń klasy 2Ag Krzysztof Gorgoń otrzymał tytuł honorowy „Taon” w Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym „Lwiątko”.

Czytaj więcej...

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

III edycja Olimpiady języka angielskiego

III edycja Olimpiady języka angielskiegoZapraszamy wszystkich chętnych uczniów ZST, którzy chcą sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności językowe do udziału w III edycji Olimpiady języka angielskiego.

 

 
Czytaj więcej...

11 Listopada 2020 r. - Święto Niepodległości.

11 Listopada 2020 r. - Święto NiepodległościDrodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele! Rocznica Odzyskania Niepodległości, a wraz z nią uroczyste świętowanie tego wielkiego wydarzenia, dla wszystkich Polaków na stałe wpisała się w kalendarz szkolnych uroczystości.

 

 

Czytaj więcej...

Relacje szkolne źródłem bezpieczeństwa

Przyjaźń buduje..niezgoda rujnujeZ dumą przekazujemy do wiadomości, że plakat autorstwa Karoliny P., uczennicy ZST bierze udział w konkursie "Przyjaźń buduje..niezgoda rujnuje" w ramach kampanii "Relacje szkolne źródłem bezpieczeństwa" na rok szkolny 2020/2021.

 

 

Czytaj więcej...

Relacja z wycieczki integracyjnej klas pierwszych do Zakrzowa okiem ucznia Patryka S.

 

Projekt ZUS dotyczący upowszechniania wiedzy o prewencji wypadkowej

Projekt ZUS dotyczący upowszechniania wiedzy o prewencji wypadkowejW dniach 12-16 października nasza szkoła uczestniczy w projekcie ZUS dotyczącym upowszechniania wiedzy o prewencji wypadkowej. W ramach projektu uczniowie klas III i IV uczestniczyli w szkoleniu prowadzonym przez firmę BHP Express.
 
 
 
Czytaj więcej...

Nakaz noszenia maseczek w czasie przerwy na korytarzach i w przestrzeniach wspólnych szkoły

 

Od poniedziałku 12.10.2020 r. obowiązuje noszenie maseczek w czasie przerwy na korytarzach i w przestrzeniach wspólnych szkoły.
W czasie lekcji noszenie maseczki nie jest obowiązkowe, ale jest wskazane.

 

noszenie maseczek w czasie przerwy na korytarzach i w przestrzeniach wspólnych szkoły

 

Lekcja kulturoznawcza

Lekcja kulturoznawcza języka niemieckiego

Lekcja kulturoznawcza języka niemieckiego

 

 

Czytaj więcej...

Akcja "Sprzątanie Świata 2020"

Akcja "Sprzątanie Świata 2020"Dnia 02 października 2020r. uczniowie klasy IE oraz IIIE uczestniczyli w akcji „Sprzątanie Świata 2020”. Polega ona na zbiorowym sprzątaniu śmieci zalegających poza miejscami przeznaczonymi do ich składowania.

 

 

Czytaj więcej...