ul. Królowej Jadwigi 12
Dąbrowa Górnicza

Europass

EuropassZ przyjemnością informujemy, iż na mocy Decyzji Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2018/646 z dnia 18 kwietnia 2018 roku 1 lipca 2020 roku uruchomiona zostaje nowa odsłona usługi Europass.

 

Czytaj więcej...

Bezpieczeństwo podczas letniego wypoczynku

 

Bezpieczeństwo uczniów podczas zorganizowanych wyjazdów wakacyjnych zarówno krajowych, jak i zagranicznych jest jednym z priorytetowych działań Ministerstwa Edukacji Narodowej. W tym roku z uwagi na pandemię koronawirusa MEN apeluje szczególnie o przestrzeganie przepisów sanitarno-higienicznych podczas przejazdów i pobytu na wypoczynku. Wsparciem dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży są w tej kwestii szczegółowe wytyczne sanitarne przygotowane przez GIS, MZ i MEN. U progu wakacji MEN przypomina również o informacjach, z jakimi warto zapoznać się przed rozpoczęciem letniego wypoczynku.

Czytaj więcej...

Pierwsi uczniowie naszej szkoły ukończyli płatne staże w ramach projektu Śląskie. Zawodowcy.

 

Projekt będzie kontynuowany do roku 2022 wspólnie z Katowicką Specjalną Strefą Ekonomiczną S.A. Zapraszamy chętnych do udziału.

Czytaj więcej...

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 w Bazylice NMP Anielskiej

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 w Bazylice NMP AnielskiejZapraszamy społeczność szkolną na uroczystą Mszę Świętą w Bazylice NMP Anielskiej w Dąbrowie Górniczej dnia 26 czerwca 2020 r. o godz. 8.00.

 

 

 

Czytaj więcej...

ZST w lokalnych mediach. Tęsknimy.

Zdalne nauczanie stało się codziennością, ale tęsknota za szkołą pozostała. Nasi uczniowie i nauczyciele mieli możliwość wypowiedzieć się na ten temat.

Czytaj więcej...

KANGUR zawitał do Zespołu Szkół Technicznych!

Uczeń Zespołu Szkół Technicznych w Dąbrowie Górniczej  – Bartosz Samek (kl. 2 AB), otrzymał wyróżnienie  i nagrodę książkową w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny 2020”. To duży sukces matematyczny naszego ucznia!

Czytaj więcej...

Rozwój Społeczeństwa Informacyjnego w Zagłębiu Dąbrowskim - Dąbrowa > Górnicza , Etap I,II

Sukcesy w konkursach przyrodniczych

Uczeń klasy 1Ag Krzysztof Gorgoń osiągnął wynik bardzo dobry w konkursie fizycznym i w konkursie chemicznym.

 

 

 

Czytaj więcej...

Kształcenie na odległość w szkołach i placówkach przedłużone do 26 czerwca br. – rozporządzenie podpisane

Do 26 czerwca br. przedłużyliśmy przerwę w nauczaniu stacjonarnym w jednostkach systemu oświaty. Nauka będzie nadal odbywała się na odległość. Ponadto wznawiamy działalność domów wczasów dziecięcych, przedszkoli oraz szkół specjalnych zorganizowanych w podmiotach leczniczych i jednostkach pomocy społecznej, ośrodków rewalidacyjno-wychowawczych.

Czytaj więcej...

Quizz

Jesteś absolwentem klasy 8. Stoisz przed trudnym, życiowym wyborem, od którego tak wiele zależy. Spróbuj rozwiązać jeden z poniższych quizów a przekonasz się, który kierunek w naszej szkole, będzie spełniał Twoje marzenia, oczekiwania i plany na przyszłość. Potraktuj to jako zabawę, z której wyciągniesz mądre wnioski. Miłej zabawy :)

Rozwiąż quiz ...

"Aktywny Samorząd"

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Dąbrowie Górniczej realizuje Pilotażowy program „AKTYWNY SAMORZĄD” finansowany ze środków PFRON

Wszelkie informacje w zakresie możliwości uzyskania dofinansowania z udziałem środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych można uzyskać:

  • telefonicznie pod nr tel. 571-332-333, 571-332-332, 571-332-331, 571-332-330 lub
  • osobiście w Dziale ds. Rehabilitacji Społecznej Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, przy Al. Józefa Piłsudskiego 2 w Dąbrowie Górniczej, parter, pokój 032, 029, 028 w poniedziałek, wtorek, środa, piątek w od 7ºº do 15ºº w czwartek od 7ºº do 17ºº oraz na stronie internetowej www.mops.com.pl - Formy Pomocy - Niepełnosprawność - Aktywny samorząd – PFRON.
Czytaj więcej...