ul. Królowej Jadwigi 12
Dąbrowa Górnicza

Dąbrowskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Otwarte Serca"

Otwarte SercaW ubiegłym roku szkolnym ZST współpracował z Dąbrowskim Stowarzyszeniem na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Otwarte Serca". Stowarzyszenie jest organizacja pozarządową prowadzącą w Dąbrowie Górniczej Warsztat Terapii Zajęciowej zapewniający rehabilitacje społeczną i zawodową dla 60 osób niepełnosprawnych.

 

Czytaj więcej...

Rejonowa Stacja Epidemiologiczna w Będzinie

SanepidZespół Szkół Technicznych w Dąbrowie Górniczej współpracuje z Rejonową Stacją Epidemiologiczna w Będzinie z panią Izabelą Smolak w zakresie profilaktyki zdrowia. Pozyskano liczne materiały szkoleniowe. Pedagog i psycholog uczestniczyli w konferencjach i szkoleniach n/t profilaktyki uzależnień, chorób cywilizacyjnych -cukrzyca i AIDS.
Współpraca ma obejmować także prelekcje pracowników sanepidu dla uczniów na terenie ZST w zakresie profilaktyki antynikotynowej Dnia bez papierosa i Dnia walki z AIDS.

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Dąbrowie Górniczej

Poradnia Psychologiczno PedagogicznaWspółpraca z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną w Dąbrowie Górniczej w zakresie pomocy psychologiczno-pedagogicznej i wspomaganiu uczniów w rozwoju

Stowarzyszenie Civitas z Dąbrowy Górniczej

Stowarzyszenie Civitas z Dąbrowy GórniczejOd roku szkolnego 2009/2010 Zespół Szkół technicznych współpracuje ze Stowarzyszeniem Civitas z Dąbrowy Górniczej . Współpraca polega na tym , że przeważnie raz w roku szkolnym Stowarzyszenie organizuje szkolenie (2, 3 spotkania) dla grupy 18 -24 uczniów poświęcone aktywności obywatelskiej . Szkolenie odbywa się na terenie ZST.