ul. Królowej Jadwigi 12
Dąbrowa Górnicza

Klub Wolontariusza- Marzycielska Poczta

Co jakiś czas zamieszczane są tutaj profile chorych dzieci z całej Polski, które kochają dostawać tradycyjne listy i kartki.Ilustrowane kartki dodają dzieciakom siły do walki z chorobą, ich rodzicom otuchy, a nam piszącym mnóstwo frajdy. Do Marzycielskiej Poczty należy wiele sympatycznych i milutkich dzieci, każde z nich zasługuje na uwagę i otrzymanie paru kartek ,czy listów. Chętnie napisalibyśmy do każdego z nich i z czasem pewnie tak się stanie, tym razem wybraliśmy 6 letniego Pawełka chorego na glejaka nerwów wzrokowych. Pomimo osłabionego przez chorobę wzroku, chłopiec uwielbia przeglądać i czytać otrzymane listy i kartki. Pawełek interesuje się pociągami i Minionkami, mamy nadzieję, że stworzone przez naszą młodzież prace spodobają się chłopcu i choć na chwilę zapomni o chorobie.

Klub Wolontariusza- Marzycielska Poczta

Klub Wolontariusza- Marzycielska Poczta