Szkolne Konkursy o Mikołaju Koperniku

W roku 2023 przypada 550 rocznica urodzin Mikołaja Kopernika. W celu uczczenia roku pod patronatem polskiego astronoma uczniowie ZST wzięli udział w szkolnych konkursach: konkursie wiedzy o Koperniku i konkursie na prezentację multimedialną dotyczącą Kopernika.

W Szkolnym Konkursie Wiedzy o Mikołaju Koperniku wzięło udział 22 uczniów z różnych klas Technikum nr 4.

Laureatami konkursu zostali:

1. Mateusz Liczban 4A
  2. Jakub Nawrot 4A
  3. Jakub Poklek 1C

Wyróżnienie w konkursie zdobył Adrian Gumula z klasy 1BD.

W Szkolnym Konkursie na Prezentację Multimedialną pt. „Postać i działalność Mikołaja Kopernika” laureatami zostali:

1. Sandra Kobińska 3EB
  2. Mateusz Liczban 4A
  3. Szymon Domański 1C

Wyróżnienie w konkursie zdobył Krzysztof Gorgoń z klasy 4ACg.

Organizatorkami konkursu były nauczycielki: Joanna Jędryczek i Iga Persich. Zwycięzcy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki. Gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych szkolnych fizycznych inicjatywach!

Szkolne Konkursy o Mikołaju Koperniku