Eureka i Alchemik 2022

W tym roku w Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym Eureka Zespół Szkół Technicznych reprezentowało trzech uczniów z klasy 4AB: Bartosz Piekarczyk, Bartosz Samek i Paweł Suwart.

W Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym Alchemik Zespół Szkół Technicznych reprezentowali: Kamila Minda z klasy 2EB, Amelia Cebo z klasy 2E i Robert Dobrzyński z klasy 3A. Zadaniem uczestników konkursu było odpowiedzenie w ciągu 45 minut na 30 pytań zamkniętych z zakresu fizyki lub chemii oraz udzielenie obszernej odpowiedzi na pytanie otwarte. Trzymamy kciuki za naszych uczniów i oczekujemy na wyniki konkursów, które pojawią się pod koniec kwietnia.

Organizatorkami konkursów na terenie szkoły były nauczycielki: Joanna Jędryczek i Ewa Łukomska.

Eureka i Alchemik 2022