Zostań Wolontariuszem Roku !

Szkolny Klub Wolontariatu zaprasza serdecznie wszystkich uczniów Zespołu Szkół Technicznych do zapoznania się z nowym projektem miejskim - Dąbrowski Paszport Wolontariusza !

Każdy z uczniów może zaangażować się społecznie, zdobyć nowe umiejętności oraz doświadczenie, a przede wszystkim podarować innym coś co ma najcenniejszego - swój czas. W ramach Wolontariatu uczniowie, za udział w akcjach miejskich, lokalnych, wojewódzkich i ogólnopolskich gromadzą wpisy, które następnie są punktowane. Uczniowie, którzy zdobędą ich najwięcej zostaną wyróżnieni podczas Dąbrowskiej Gali Wolontariusza.

Regulamin Paszportu można można otrzymać od opiekunów Szkolnego Klubu Wolontariatu (pani D. Bratek, pan J. Białas) lub wydrukować samodzielnie (pobierz Regulaminu Paszportu).

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do uczestnictwa.

DÄ…browski Paszport Wolontariusza