Ruszyły eliminacje do konkursu AUTO-FACHMAN

W etapie eliminacyjnym, który potrwa do 26 marca uczniowie klas samochodowych 3C i 4BC/C Technikum oraz 3S Szkoły branżowej wykorzystają dostępne na stronach MotoFocus – Treningi Wiedzy – zawierające zbiór pytań technicznych, przygotowanych przez ekspertów z wiodących firm na rynku części i napraw samochodowych. Uczniowie, którzy uzyskają największą liczbę punktów w pojedynczym treningu awansują do kolejnego etapu konkursu.

Po zakończeniu eliminacji, odbędzie się I etap konkursu, który również zostanie przeprowadzony w formule online. W finale rywalizować będzie dziesięć najlepszych dwuosobowych zespołów, reprezentujących swoje szkoły.

Zmaganiom uczniów patronować będą znane marki części zamiennych i wyposażenia warsztatowego. Przedstawiciele tychże marek, przygotują finałowe zadania praktyczne i ufundują nagrody.

Życzymy naszym uczniom powodzenia!

Ruszyły eliminacje do konkursu AUTO-FACHMAN